פרגולות אלומיניום דמוי עץ

פרגולה אלומיניום דמוי עץ

פרגולות מותקנות בדרך כל מעץ, אך פרגולות אלומיניום דמוי עץ הופכות להיות פופולאריות יותר משום שהן מחזיקות מעמד זמן רב ומצריכת מעט מאוד תחזוקה כדי להמשיך להיראות טוב.

אם אתה מתעניין בהתקנת פרגולת אלומיניום דמוי עץ, בקר באתר אלומינה כדי להתרשם ממבחר הסוגים המוצגים בגלריית התמונות, והשג הבנה באמצעות גלישה בעמודת ‘כתבות ומאמרים. לאחר מכן השאר את פרטיך בעמודת ‘צור קשר’ ונציגנו ישובו אליך בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת.

יתרונות וחסרונות

ערכות פרגולה זמינות בגדלים וצורות שנקבעו מראש, אבל אפשרי להזמינן בגוון אישי, מפרט וסגנון העמודים. אמנם קיימות מגבלות ברורות בבחירת ערכה מהירה, אך קיימים אף יתרונות רבים.

היתרונות

חומרים ארוכי טווח כמעט ללא תחזוקה. פרגולות אלומיניום דמוי עץ זמינות בגוונים שונים כשהצבע נמשך ללא הגבלת זמן, שלא כמו בעץ אותו יש לשייף מחדש ולצבוע אחת למספר שנים.

התאמה אישית. ניתן להתאים אישית מספר היבטי עיצוב, ולהתקין ערכות אישיות באמצעות בחירת גוון, הוספת אביזרי עיצוב ובחירת סגנון העמודים. אם אינך מעוניין בפרגולה מרובעת או מלבנית, אתה יכול לבקש פינות אלכסוניות או זוויתיות המתאימות טוב יותר לסביבה בסגנון טבעי.

עלויות עבודה נמוכות להתקנת ערכות. היות וכל החלקים נמדדים ונחתכים מראש, קיים גם חיסכון לטווח הארוך במחירי העלויות, בשל התחזוקה המופחתת.

חסרונות

מראה שאינו טבעי. החומרים המשמשים לייצור ערכות פרגולות אלומיניום דמוי עץ מורכבים ממשטחים חלקים שאינם נקבוביים ואינם נראים טבעיים. לכן מומלץ לעבוד עם נגר ולבנות פרגולת עץ אמיתי.

חוסר אפשרויות כשמדובר בגודל או צורה. אתה מקבל מה שאתה מקבל במחיר אותו שילמת. אם אתה יכול לחיות עם גוונים סטנדרטיים, ערכות אלו יכולות להיות אפשרות טובה עבורך, אך הן נושאות מגבלות.

אלומיניום עולה יותר מעץ. כך שכשמשווים את העלות הכוללת של ערכות פרגולות אלומיניום דמוי עץ, להתקנת פרגולות עץ, פרגולות אלומיניום זמינות בדרך כלל במחירים גבוהים יותר, גם אם לקחת בחשבון את עלויות העבודה הנמוכות.

חומרי המותגים הטובים ביותר

ערכות פרגולות אלומיניום דמוי עץ נמצאים בסביבה כבר זמן רב. אלומיניום אינו מתעוות, וקיימים מספר סוגי מותגים המאפשרים השגת מראה טבעי יותר.

מערכות פרגולות אלומיניום דמוי עץ נועדו לעמוד בהיבטי עיצוב שונים, כך שלהבדיל מעץ, אין צורך לצבוע אלומיניום במשך השנים הבאות.

אלו הן ערכות חדשות ביותר בשוק, והן מחזיקות מעמד לטווח הארוך. יש להן משטח מבריק וחלק והיתרון הברור ביותר הוא שהגוון משתלב בפני עצמו בחומר, כך שאין צורך בדפוסי עיצוב.

יחד עם זאת, החיסרון הוא שבחירת הגוון מצומצמת בהשוואה לערכות עץ. ערכות פרגולות אלומיניום דמוי עץ ופרגולות עץ נבדלות בעלויות, אם המחיר הוא שיקול מרכזי.

אם יש לך דק עץ, אז פרגולה תציע המשכיות בין ההיבטים השונים של הנוף. פרגולות אלו זמינות ב-12 גוונים, ועבודת הצביעה מחזיקה מעמד למשך עשרים שנים.

מה היה לנו עד עכשיו?
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

אטרקציות לימי הולדת

אטרקציות מגניבות לימי הולדת

היום המיוחד בשנה הולך ומתקרב וזה הזמן להתחיל לחשוב איך נחגוג את יום ההולדת ואיזה אטרקציות ופעילויות מגניבות אנחנו רוצים בחגיגה. מספר האפשרויות לא נגמר

סקר קרקע

סקרי קרקע – כל מה שצריך לדעת

סקר המיקום מציג את מיקומם של שיפורי הנכס ביחס לקווי הגבול הנראים של הנכס. בסקר מסוג זה, המודד קובע (או מחלץ) את פינות האתר ויוצר

הדברה

חברה להדברות

הדברה נטו ירוקה תעשיית חברות ההדברה היא ענף מאוד מסורתי ושמרני. חברת ההדברה אחראית על הרחקת מכרסמים, חרקים ומזיקים נוספים. הם מציעים גם טיפול למניעת