מעצבת פנים לעיצוב חדרי הילדים

עיצוב חדרי ילדים

ברוב המקרים אם לא ברובם ככללם הצבעים השולטים בחדרי ילדים הם ורוד, לבנות, וכחול לבנים. אך האם באמת מדובר בחלוקה הגיונית או בעוד קלישאה ישנה ונושנת? שיחה עם מעצבת פנים תעניק לכם תמונה קצת שונה על המצב.

צבעים על פי חוק או על פי העדפה אישית?

עיצוב חדרי ילדים בדרך כלל מגיע עם נטייה מאד טבעית לבחור בצבעים בגוונים של ורוד לבת וכחול לבן. חלק יאמרו כי מדובר בבחירה הכרחית ואך מתבקשת בעוד שפלח אחר יאמר בביטחון מלא כי יש להתקדם לצבעים אחרים ולזנוח את הקלישאה הזו. בעזרת מעצבת פנים החלטנו לבדוק את הטענות הללו ובפרט לברר האם כדאי יותר להישאר בתוך המסגרת או לפרוץ אותה.

צבעים עדינים לחדרי ילדים

כחול הוא צבע המותאם לבנים בעוד שוורוד לבנות, לא מדובר בחוק אבל למען הסדר הטוב ורווחת ילדיכם שזה עתה הגיחו לאוויר העולם, וודאי תרצו להימנע מהדבקה של טפט בצבע סגול עמוק או אדום עז שוודאי לא יתרום למנוחתם ושנתם. מאידך, היעדר צביעת הקיר לטובת צבע לבן ואחיד נראה קצת משונה לאור השמחה הגדולה של הולדת הבן או הבת. בצורה הזו האפשרויות הולכות ומצטמצמות לצבעים יותר עדינים בגווני פסטל שחלק מהם מתייחס כמובן לגוונים של וורוד ותכלת.

שינויים בתפיסת הצבע

כל מעצבת פנים תייעץ לכם ללא שום עוררין לבחור בצבעים המסמלים ומשרים רוגע ושלווה לחדרי הילדים כמו צבע תכלת. ורוד הוא סמל לרוך, אהבה, נתינה ורגישות, וכל הורה מעוניין לגדל את ילדיו בהתאם לתכונות ערכיות אלו. במרוצת השנים הקירות התכולים או הוורודים פינו את מקומם לקירות בעלי נגיעות של צבע, כלומר חדרים עם צבעי רקע בהירים כמו בז’, שמנת או לבן. נגיעות צבע אלו ברוב המקרים משלבות או יוצאות מגוונים של תכלת וורוד כאשר עם הזמן בנות החלו לגלות עניים בסקלת הצבעים הסגולים ובנים בירוקים.

אפשרות טובה היא להעניק לחדר רמיזות של שני הצבעים, כחול לבן וורוד לבת, במקום למלא את כל חלל החדר אך ורק בצבעים הללו.

למידע נוסף על עיצוב חדרי ילדים היכנסו לאתר estifergan.co.il של אסתי איפרגן.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

גדרות אלומיניום לגינון בר קיימא

פוסט זה בבלוג מספק סקירה מקיפה של שימוש בגדרות אלומיניום לגינון בר קיימא. הוא מתעמק ביתרונות של גדרות אלומיניום, השפעתן הסביבתית, המשיכה האסתטית שלהן וכיצד

שערי אלומיניום: מדריך לתחזוקה ותיקונים

למידע מורחב בנושא של שערי אלומיניום: מדריך לתחזוקה ותיקונים ניתן לגשת לאתר shipam.co.il למידע אודות עבודות אלומיניום ושערי אלומיניום: מדריך לתחזוקה ותיקונים עליך לבדוק כאן:

יתרונות השימוש בכיריים גז 4 להבות

בבחינת התכונות של כיריים גז עם 4 להבות, פוסט זה יעמיק ביתרונות של מכשירים אלה במטבח. עם התמקדות בדגמים של Midea, נדגיש את התכונות הייחודיות