חתונה אזרחית ולא חתונה דתית יתרונות וחסרונות

כדי ליהנות מהיתרונות של נישואים מוכרים כחוק, על זוגות להכיר את מערכות הנישואין השונות בדרום אפריקה, כמו גם את היתרונות והחסרונות של נישואים אזרחיים.

נישואים אזרחיים מעניקים לבני זוג הטבות משפטיות שרק זוגות בנישואים מוכרים כדין יכולים ליהנות מהם

שותפות אזרחית אינה מזכה בני זוג בהטבות פדרליות שרק נישואים יכולים לספק. ההבדל העיקרי הוא ששותפויות אזרחיות אינן מזכה את השותפים בהטבות פדרליות (אלא אם האיחוד הומר אוטומטית לנישואים, כמו בוורמונט). בעוד שזכויות אלו זהות בנישואין, ההבדל העיקרי הוא ששותפים לאיחוד אזרחי זוכים להגנה זו רק בתוך המדינה.

איגודים אזרחיים ושותפויות במשפחה מספקים רבות מזכויות הנישואין

ולכן אין להרחיב את הנישואין לזוגות חד מיניים. אין לבלבל בין נישואין אזרחיים לשותפות אזרחית, שהיא מערכת יחסים משפטית בין שני אנשים המקנה זכויות רק ברמת המדינה.

זוגות המוכרים כנשואים על פי החוק המקובל נהנים מהטבות רבות כמו זוגות נשואים כחוק, בתנאי שהם חיו במדינה שמכירה בחוק המקובל במשך רוב נישואיהם.

נישואים אזרחיים

לעומת זאת, יכירו בזוגות נשואים כדין, גם אם בני הזוג מעולם לא נשבעו שבועה בטקס אזרחי או דתי ואין להם רישיון נישואין. למרות שבמדינות מסוימות נישואים דתיים ואזרחיים הם שתי זהויות נפרדות עם שני טקסים שונים, בארצות הברית כל חוקי המדינה מאפשרים לרשויות אזרחיות ודתיות לערוך נישואים אזרחיים. נישואים הם איחוד חוקי בין שני אנשים הדורשים רישיון וטקס ברוב המדינות.

נישואים אזרחיים הם הדרך של המדינה להעניק לזוג הכרה חוקית באיחוד שלהם על פי חוקי הנישואין במדינה

החיים משתפרים כאשר ניתן לחלוק את החוויה עם אדם אחר אשר … נישואים אזרחיים הם כאשר המדינה נמצאת במערכת יחסים זוגית שאינה קשורה זה לזה מבחינה משפטית. חתונה דתית יכולה להיות דרך לזוג לחזק את הקשרים ביניהם וכן לעזור להם לפתח מערכת יחסים עמוקה יותר עם אלוהים ולקבל את ברכותיו.

נישואים בין בני דתות שונות ידועים כנישואים בין-דתיים

והמרת נישואין היא מושג שנוי במחלוקת יותר מנישואים בין-דתיים, המתייחסים להמרת צד אחד לדת אחרת על מנת לספק את דרישות הדת. לכן, מאמינים שאם בני זוג חיים על פי הברית שנכרתה בחתונה, הם יכולים להיות מחוברים זה לזה לנצח באמצעות נישואין. נישואים הם דרך מקובלת עבור שני אנשים להפגין מחויבות הדדית.

הרי נישואים הם איחוד של שני אנשים מאוד מאוהבים

שרוצים להישבע נאמנות זה לזה עד סוף חייהם. קיום נישואין/איחוד אזרחי דורש מחויבות ועבודה קשה משני הצדדים. יתרון. היתרון הראשון והעיקרי הוא שנישואי אהבה אינם נכפים על שני אנשים. נישואים עוסקים בחיפוש אחר אישור של רשויות אזרחיות ודתיות כאשר חשובה רק דעתם של שני אנשים במערכת יחסים.

אם אתה באחד משני הנישואים האלטרנטיביים הללו

ההטבות בנישואין לפי החוק הפדרלי לא חלות עליך מכיוון שמערכות יחסים חד-מיניות אלו אינן מוכרות בארצות הברית. אם אתם בנישואים חד מיניים, האיחוד שלכם יוכר חוקית בכל מקום בארצות הברית, ואתם תהיו זכאים לכל אותן הטבות מדינתיות ופדרליות כמו זוגות ממין שני.
עבור עוד מידע בנושא של חתונה אזרחית ולא חתונה דתית יתרונות וחסרונות יש לבקר ב- free-wedding.info

אלה שעומדים בדרישות הנישואין המקובלות של המדינה יהיו זכאים לרוב ההטבות הכספיות לזוגות נשואים

כולל הטבות פדרליות. אם אתם בזוגיות אזרחית חד מינית, כעת תוכלו להגיש בקשה לרישיון נישואין בכל מדינה ולזכות בהטבות. לפני מספר שנים, מדינות [שונות] החליטו להקל על בני זוג פוטנציאליים להינשא באופן חוקי על ידי מתן אפשרות לזוג לקיים נישואים דתיים ומשפטיים כאחד.

כאשר נישואים חד מיניים אושרו בארצות הברית בשנת 2015

חלק מהשותפויות האזרחיות הקיימות הומרו לנישואים, אולם זוגות רבים ממשיכים לבחור ולקיים שותפויות אזרחיות כיום. למרות שחתונות אזרחיות פופולריות יותר מחתונות דתיות, זוגות רבים עדיין לא יודעים מהו טקס אזרחי ומהו טקס אזרחי. באמריקה ובאירופה של המאה ה-21, נישואים המוכרים על פי חוק נחשבים רשמית למונוגמיים (למרות שחלקים בחברה מקבלים פוליגמיה אפילו באופן חוקי, וכמה זוגות בוחרים להיכנס לנישואים פתוחים). ניתן לראות בנישואין גם מבנה היסטורי מיושן.

הפונקציות והמאפיינים של נישואים משתנים מתרבות לתרבות ועשויים להשתנות עם הזמן. בארצות הברית, המילה "נישואין" מתייחסת לשני דברים שונים. מונוגמיה סדרתית משמשת לפעמים גם כדי להתייחס למקרים שבהם זוגות חיים יחד מבלי להתחתן.

זוגות שלא רוצים להתחתן מסיבות אישיות עדיין נהנים מאותן הגנות משפטיות כמו זוגות נשואים

המשמעות היא שלזוגות שחיים יחד אך לא נשואים יש זכויות משפטיות מוגבלות מאוד. זכויות ותרופות אלו חשובות במיוחד כאשר בני זוג מחליטים להיפרד.

 

מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

כמה עולה עבודתו של אדריכל

כמה עולה עבודה של אדריכל

שכר אדריכל, מסלולים מקצועיים ותחזית עבודה עבודת האדריכל היא אחד המקצועות התחרותיים והמבוקשים בעולם. אבל כמה עולה עבודת אדריכל? על השאלה הזו קשה לענות כי

פירות קפואים

1. הקדמה (מהו פירות קפואים?) פירות קפואים הם אלטרנטיבה מצוינת לפירות טריים. זה זמין כל השנה, אין צורך לדאוג שהוא יתקלקל ובדרך כלל הוא זול

הדרך הנכונה לעשות תרגום נוטריוני

מבוא: מהו תרגום נוטריוני? תרגום נוטריוני הוא תרגום המאושר על ידי נוטריון. תרגום נוטריוני אינו זהה לאפוסטיל, שאינו מצריך נוטריון. בארצות הברית, למשל, כדי לקבל