השיטות הטובות ביותר לכיסוי פצעים

כיסוי פצעים

לפני שאתם מתחילים לנסות להסתיר פצעונים וחצ'קונים למיניהם, חשוב שתמצאו מייק אפ וקונסילר טובים, ושיהיה רשום עליהם "לא-קומודני", כלומר שהם לא סותמים את נקבוביות העור.

אתם לא רוצים לסתום אותן, כי זה אחד הדברים שיוצרים אקנה וחבל שתוך כדי הניסיון להסתיר פצעונים קיימים, תיצרו כבר את הפצעון הבא. כמו כן, מומלץ לשטוף פנים עם סבון עדין ומים פושרים, ולנגב בעדינות בבקשה.

צעד 1 – שימו את הקונסילר גם על הפצעון וגם על האזור האדום סביבו. מירחו אותו באחידות ובעדינות עם ספוגית מייק אפ לחה. אל תשפשפו חזק מדי, זה עלול להחמיר את המצב, ושימו לב שאתם לא שמים יותר מדי, כי הפצעון עלול להראות כמו עוגה קטנה וחגיגית כשהחומר יתייבש.
 
צעד 2 – מרחו את המייק אפ. בעדינות ולא יותר מדי, שלא תראו כמו ציור גרוע. מייק אפ מסתיר בצורה הכי יעילה כשהוא בלתי נראה. היתרון של המייק אפ בהסתרה של אקנה הוא שהוא מבטל את ההצללות הטבעיות של הפנים, והעור פחות מחזיר אור. פצעונים יוצרים גבעות ועמקים בעור והמייק אפ עוזר להסתיר אותם.

צעד 3 -על כל העסק הזה, שימו פודרה קלה ועדינה. הפודרה יוצרת גוון אחיד לפיניש מעולה ולוק מהוקצע.

לפני השינה הסירו בעדינות ולחלוטין את כל האיפור. אם אתם משתמשים בתכשירים טיפוליים, שניתנו לכם על ידי קוסמטיקאית, מרחו אותם לפי ההוראות שקיבלתם.

טיפ חשוב לגברים מביניכם…

גברים ובחורים שלא משתמשים במייק אפ: הפתרון עבורכם עבור טיפול באקנה הוא להשתמש במוצרים המכילים גוון צבע עדין.

האפשרות השנייה היא לעשות את זה כמו שהוסבר כאן ולבקש עזרה מחברה, אחות או אמא עד שתלמדו להגיע לתוצאות מושלמות בהסתרת פצעונים, כך שאף אחד לא ינחש שבכלל מרחתם שם משהו.

למי

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים